GAZELE BIZNESU 2017

Z dumą informujemy, że po raz kolejny zostaliśmy uhonorowani nagrodą „Gazela Biznesu” i znaleźliśmy się na liście najszybciej rozwijających się firm w Małopolsce.
Gazela Biznesu to tytuł, który kojarzy się z prestiżem i zarazem świetna rekomendacja mająca niebagatelne znaczenie w kontaktach handlowych z dotychczasowymi i nowymi kontrahentami. Wyróżnienie odzwierciedla dobrą reputację oraz wiarygodność przedsiębiorstw, które dzięki niezwykle dynamicznemu rozwojowi doskonale dają sobie radę nawet wśród znacznie większych konkurentów.
Bardzo się cieszymy z tego wyróżnienia. Docenienie naszych sukcesów przez Puls Biznesu i Coface Poland przez status „Gazeli Biznesu 2017” jest też dla nas dodatkową motywacją do dalszego rozwoju. Wierzymy, że nie jest to nasz ostatni tytuł Gazeli Biznesu.

Z tego miejsca przesyłamy gratulacje i podziękowania dla pracowników firmy, którzy swoją codzienną pracą i pasją, zbudowali ten niewątpliwy sukces. Pragniemy również podziękować naszym klientom, którzy od 10 lat ufają naszym handlowcom i są z nami każdego roku. DZIĘKUJEMY!”


admin
Share
This