Agnieszka Przyborowska – 
Koordynator ds. administracyjno-biurowych
tel. +48 14 610 52 02

e-mail: sekretariat@gomar-stal.pl

Marcin Lemiowski
tel. +48 14 610 52 02

e-mail: biuro@gomar-stal.pl

Jarosław Góra – Dyrektor handlowy
tel. +48 14 61535 52
kom. 605 261 999

e-mail: jgora@gomar-stal.pl

Przemysław Lemiowski – Specjalista ds. handlowych
tel. +48 14 61535 54
kom. 605 611 999

e-mail: plemiowski@gomar-stal.pl

Piotr Genibor – Specjalista ds. handlowych
tel. +48 14 61535 51
kom. 783 976 330

e-mail: pgenibor@gomar-stal.pl

Jarosław Kozioł – Specjalista ds. handlowych
tel. +48 14 61535 53
kom. 695 781 999

e-mail: jkoziol@gomar-stal.pl

Anna Mutwil –  Specjalista ds. handlowych
tel. +48 14 61539 62
kom. 663 092 489

e-mail: amutwil@gomar-stal.pl

Karol Czernek – 
Przedstawiciel Techniczno-Handlowy
tel. +48 14 615 39 61

e-mail: kczernek@gomar-stal.pl

Karol Lemiowski – Specjalista ds. logistyki i zaopatrzenia
tel. +48 14 615 39 63
kom. 661 171 999

e-mail: klemiowski@gomar-stal.pl

Anna Trąba – Główna Księgowa
tel. +48 14 610 05 11

e-mail: atraba@gomar-stal.pl

Magdalena Hukałowska-Kubas –Księgowa
tel. +48 14 615 35 58

e-mail: mhukalowska@gomar-stal.pl

Anna Góra – Referent ds. księgowości
tel. +48 14 615 35 58

e-mail: agora@gomar-stal.pl

Elżbieta Klimkowska – Antosiak
Specjalista ds. kontroli jakości
tel.  +48 14 615 35 55

e-mail: eklimkowska@gomar-stal.pl

Adrian Kurek – Kierownik magazynu 
tel. 14 610 52 02

e-mail: sekretariat@gomar-stal.pl

Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Treść wiadomości

Współrzędne pozycji GPS 50.005010, 20.461019