Jesteśmy firmą z wieloletnią tradycją i doświadczeniem. Specjalizujemy się w hurtowym obrocie wyrobami hutniczymi. Dbamy o ich wysoką jakość oraz konkurencyjne ceny. Wyroby hutnicze Gomar-Stal Bochnia

W naszej działalności dążymy do zaspokojenia zarówno obecnych, jak i przyszłych potrzeb swoich klientów. Cel ten osiągamy poprzez fachową i kompetentną obsługę naszych kontrahentów, terminowość wykonywanych zleceń oraz elastyczność dostaw sprzedawanych produktów. Dodatkowym atutem naszej firmy są konkurencyjne ceny oraz wysoka jakość oferowanych przez nas produktów i usług.

Niemal wszystkie dostępne w naszej ofercie wyroby możemy dostosować do indywidualnych potrzeb klienta – np. przycięcie profili stalowych na żądane przez niego wymiary. Dotyczy to całego proponowanego przez nas asortymentu zarówno wymiarowego, jak i gatunkowego.

Wszystkie produkty oferowane przez firmę usługowo-handlową Gomar-Stal Lemiowski posiadają odpowiednie certyfikaty, pozwolenia, dopuszczenia i inne niezbędne dokumenty potwierdzające ich wytrzymałość i wysoką jakość wykonania.

Sprzedajemy głównie wyroby hutnicze oraz prowadzimy usługi towarzyszące naszej branży – takie jak cięcie stali czy obróbka wstępna materiałów.

Wszystkim klientom zapewniamy transport zamówionego materiału.